Biz Kimiz ?

BİZ KİMİZ?

 

BIO NATUREL yiyecek ve içecek endüstrisine en iyi hammaddeleri temin etmek ve pazarlamak için en iyi hizmeti sağlama ve ayrıca endüstrinin ORGANİK ve GELENEKSEL tarım ihtiyaçları için tercih edilen danışmanlık ortağı olma konusundaki güçlü arzumuzun bir sonucudur. Hedefimiz, asıl isteklerini karşılayan kesin bir cevap ile yerel ve uluslar arası müşterilerimizi şaşırtmaktır.

Müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmak için piyasadaki gelişmeleri takip ederek değişen ihtiyaç ve eğilimleri daima hızlı bir şekilde fark eden ve bunlara uyum sağlayan Bionaturel, size istediğiniz şeyi istediğiniz şekilde ve istediğiniz yerde sağlamak için buradadır. Doğrudan ağaçlardan taptaze… Kontrollü bahçelerde güneşte kurutarak… Köklü fabrikalarda dondurup konsantre ederek… Hammadde veya işlenmiş mamul olarak…

Amacımız, müşterilerimizle olabildiğinde çok ilgilenmektir. Bu bakımdan, Bionaturel ekibinin profesyonel danışmanlığı kapsamında kurulmuş olan kendi ORGANİK bahçelerinizden hasat ettiğiniz kendi ürünlerinizi kullanabilmeniz amacıyla üretim ve nakliye alanında mükemmel bir ağa sahibiz.

 

Google Map

Haber & Duyuru

  • Nürnberg Bio Fach Fuarı
    Nürnberg Bio Fach Fuarı
    BioFach, IFOAM’un kontrolündeki, dünyanın en büyük organik fuarıdır. 15~18 Şubat 2017  |  ALMANYA...
  • EKOLOJİ İZMİR
    EKOLOJİ İZMİR
    26-29 Nisanda İzfaş tarafından düzenlenen  8.İZMİR ORGANİK ÜRÜNLER FUARI –EKOLOJİ İZMİR Fuarına katılıyoruz....