Müşteri Yorumları

Dünyada yükselen değer haline gelen organik tarım, güvenilir gıda üretim ve tüketiminin sağlanması ve sağlıklı beslenmenin temelini oluşturmaktadır. Taze meyve ve sebzeyi tüketirken öncelikle taşıdığı besin değeri göz önünde bulundurulur. Ancak diğer gıda alışverişlerinde seçilen ürünlerin besin değeri yanında katkı maddeleri ve ilaç kalıntısı bulundurmamaları gibi konularda duyarlı olunması gerekir.

– Ahmet Murat BALKAN
Independent Agent
www.bionaturel.com.tr

Doğal olarak üretilen ürünlerin işlenmesi safhasında da  firmanız tarafından her hangi bir kimyasal kullanılmaması sebebi ile sizi tercih ediyoruz. Teşekkürler.

– Mustafa SEFASOY
Personal Fitness Coach
www.bionaturel.com.tr

Temelde organik ürünlerle doğal ürünler arasında bir fark olmamasına rağmen , Organik ürünler sertifikasyon kuruluşları tarafından kontrol altına alınmaları ve sürekli olarak organik ürün yetiştiricilerinin denetlenmesi nedeni ile daha güvenilirdir . Doğal ürünler bilinmediği yerlerden veya üretim safhasına güvenilmeyen yerlerden alınırsa , doğal olmayan ürünlerde her hangi bir denetlemeye tabi olmadıkları için doğalmış gibi sizlere sunulabilir . bu konuda dikkatli olmak gerekir. Bu konuda Bio Naturel sayesinde içimiz çok rahat….

– Busenur DERİN BERRAK
Personal Fitness Coach
www.bionaturel.com.tr

Google Map